ASE Müzik Yarım Asırlık Tecrübe

Ase Müzik Hasan AYDIN tarafından Aydın Saz Evi olarak 1965 yılında kurulmuştur. Saz imalatını babadan oğula devreden bir anlayış içerisinde bu mesleği yarım asırdır yapmanın da haklı gururunu üzerinde taşımaktadır.

Ase Müzik toptan saz imalatı, perakende saz imalatı, özel yapım saz imalatı, öğrenci sazları, profesyonel saz imalatlarında kaliteli işçilik ve özgüven ile hizmet vererek tüm saz imalatı ihtiyaçlarınıza karşılık verebilmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Sektörde yarım asırlık tecrübemiz ile tüm ürünlerimizi 2 yıl garantili olarak imalattan satılmaktadır. İstenen özellikte, istenen malzeme kullanılarak bağlama yapılmaktadır. Bağlama imalatının yanı sıra emektar bağlamalarınızın tamiri de atölyemizde yapılmaktadır.

Saz yapımında kaliteli, kurutulmuş ağaç kullanmaktayız. Sazlarımızı yaparken usta olmayan hiçbir elin değmemesine özellikle dikkat ediyoruz ki ürün olarak ortaya çıkardığımız sazların gerçek müzisyenlere kadar uzanacağı inancı içinde olmamızdır.

Misyonumuz

Müzik Aletleri sektöründe “lider firma” olmak amacıyla çıktığımız bu yolda inancımız, satışını yapmakta olduğumuz ürünlere olan güvenimiz. Satışını yaptığımız tüm ürünler kendi imalatımız olmakla birlikte ürünlerin yapımında kullandığımız tüm malzemelerde 1. sınıf kalitededir.

Uygun fiyat ve taksit seçeneklerimiz ile müşterilerimizin müziğe ulaşımını kolaylaştırmak için var gücüyle çalışan firmamız, kaliteli hizmet ve satış sonrası verdiği destekle müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini kazanmaya devam etmektedir.

Müziğin ruhun gıdası olduğu bilincini benimsemiş olan firmamız, müşterilerinin en eğlenceli, kolay ve ucuz yoldan ruhunu doyurabilmesi için gerek duyacağı ekipmanlara erişimini kolaylaştırma çabasındadır. Çünkü herkes gibi bizde müziği çok seviyoruz ve müziğin, hiç bir biçim ve hiç bir kelimenin anlatamadığı kadar çok şeyi anlattığına inanıyoruz.

Vizyonumuz

Amacımız insanlığın müziğe ve bunun için gerek duyacağı ekipmanlara ulaşımını olabildiğince kolaylaştırmak. Bu yolda ürün yelpazemizi ve hizmet ağımızı her geçen gün genişletebilmek. Müziğe olan inancımız gibi kendi ürünlerimize ve kalitemize olan inancımızda tam.

Sepetim
Favoriler
Son Görüntülenen
Kategoriler